Minikoparka Ostrów Wlkp
– Ładowarka teleskopowa

Wynajem i usługi - Ostrów Wlkp.


Kopiemy szybciej i taniej niż konkurencja! Ładowarka teleskopowa JCB model 5130 o wysokości podnoszenia 14m - osprzęt łyżka widły kosz transportowy.

  • minikoparka Kubota
  • masa własna minikoparki - 2.7 tony
  • łyżki kopiące: 25cm / 40cm / 50cm
  • łyżka skarpowa hydrauliczna skosowana

ZADZWOŃ:

  • (+48) 500 160 172
  • (+48) 500 160 171

Wynajem do prac ziemnych w ciasnych i trudno dostępnych miejscach wraz z doświadczonym operatorem.

Wykopy pod fundamenty ogrodzenia prace przy ogrodach. Minikoparka stanowi tylko część naszej bardzo bogatej floty maszyn budowlanych. Wszystkie nasze maszyny są przystosowane do świadczenie usług na najwyższym poziomie.


ZAPYTAJ O CENĘ I DOSTĘPNOŚĆ MINIKOPARKI:

  • (+48) 500 160 172
  • (+48) 500 160 171
  • dzwigbudostrow@wp.pl
  • ul. Cegłowa 43, Zacharzew, 63-400 Ostrów Wlkp.

Minikoparki idealnie sprawdzają się w terenach trudno dostępnych, gdzie większe maszyny ze względu na swoje gabaryty i wagę, nie poradzą sobie z efektywną pracą. Minikoparka idealnie znajdzie zastosowanie podczas prac instalacyjnych, fundamentowych, ale także odwagniających i ogrodowych.

Ładowarka teleskopowa (inaczej minikoparka) to aktualnie niezbędna maszyna podczas budowy domu jednorodzinnego, jak i na każdym innym placu budowy. W godzinowy koszt wynajmu minikoparki wliczony jest również przeszkolony operator minikoparki.


DLACZEGO MY?


Wybierając usługi minikoparką oferowane przez firmę DźwigBud, zyskujesz pewność, że prace zostaną wykonane z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Jesteśmy firmą z Ostrowa Wlkp, na rynku jesteśmy już od 1987r. Nasz zespół składa się z doświadczonych operatorów, którzy doskonale znają specyfikę pracy minikoparkami i potrafią efektywnie wykorzystać ich możliwości. Oferujemy konkurencyjne ceny, elastyczne terminy realizacji oraz pełne wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.

Usługi minikoparką (ładowarką teleskopową) wykonujemy na terenie Ostrowa Wlkp, Kalisza oraz okolic. Wynajem minikoparki w Ostrowie Wlkp wraz z operatorem. DźwigBud to tylko niezawodne rozwiązania,


WYKONYWANE USŁUGI:


Usługi ziemne i przygotowanie terenu

Minikoparki są niezastąpione przy wszelkiego rodzaju pracach ziemnych. Wykonujemy wykopy pod fundamenty, przygotowanie terenu pod instalacje kanalizacyjne, wodociągowe i elektryczne. Dzięki naszym maszynom, możliwe jest szybkie i efektywne usunięcie wierzchniej warstwy ziemi, wyrównanie terenu oraz wykonanie precyzyjnych wykopów w trudnodostępnych miejscach.

Prace ogrodnicze i krajobrazowe

Nasze minikoparki z Ostrowa Wlkp. świetnie sprawdzają się również w pracach ogrodniczych i krajobrazowych. Oferujemy usługi takie jak kształtowanie terenu, wykopy pod oczka wodne, baseny, systemy nawadniające oraz przygotowanie ziemi pod trawniki i rabaty. Dzięki kompaktowej budowie minikoparek, możemy pracować w małych ogrodach i ciasnych przestrzeniach bez ryzyka uszkodzenia istniejących elementów krajobrazu.

Usługi wyburzeniowe i rozbiórkowe

Minikoparki są również idealne do prac wyburzeniowych i rozbiórkowych. Oferujemy profesjonalne usługi związane z rozbiórką małych budynków, usuwaniem starych fundamentów, ogrodzeń oraz innych elementów konstrukcyjnych. Nasze maszyny wyposażone są w specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają bezpieczne i efektywne przeprowadzenie tych prac.

Instalacje i prace montażowe

Kolejnym obszarem, w którym minikoparki znajdują zastosowanie, są prace instalacyjne. Wykonujemy wykopy pod instalacje gazowe, elektryczne, telekomunikacyjne i wodociągowe. Nasze doświadczenie oraz precyzyjne maszyny pozwalają na szybkie i dokładne wykonanie niezbędnych prac, minimalizując ryzyko uszkodzenia istniejących instalacji.JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

(+48) 500 160 172 (+48) 500 160 171