Dźwig bud

Kolejnym atutem naszej firmy są operatorzy którzy maja minimum 10 lat doświadczenia w pracy na sprzęcie co odbija się pozytywnie na szybkości, precyzji oraz bezpieczeństwie wykonywanych prac.

Nasza Oferta

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą w 1987 roku.Początkowo nasza firma była firmą jednoosobową, lecz z biegiem czasu przekształciła się w prężną firmę, stawiającą na jakość usług. 

 

Celem naszej firmy jest świadczenie kompleksowych usług dźwigowych oraz budowlanych jak najwyższej jakości dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie a nasze dwudziestoletnie doświadczenie w branży, poparte współpracą z dużymi firmami, gwarantuje Państwu wysokiej jakości usługi i profesjonalną obsługę.

 

Stawiamy na solidność i terminowość! Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą operatorską z ogromnym doswiadczeniem.Oferujemy profesjonalne doradctwo techniczne z zakresu doboru sprzętu.Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność, wykwalifikowana kadra oraz dostępność 24h 7 dni w tygodniu. 

 

Wykonujemy usługi na terenie całej Polski. Wszystkie wykonywane przez nas usługi oraz osoby trzecie są ubezpieczone.

O Nas DźwigBud

Wynajem Zasięg działania: Dźwigi Wielkopolska, Kalisz, Wyburzenia Ostrów Wlkp, Krotoszyn, podnośniki Kępno, Jarocin, Pleszew, Turek i inne miasta Wielkopolskie
PODNOSIMY • KOPIEMY • RÓWNAMY • WYWOZIMY • BURZYMY SZYBCIEJ TANIEJ NIZ KONKURENCJA